Seray Bilişim 
Sanal Dünyada Çözüm Ortağınız...
 
Logo forklift
Firma Adı

FORKLİFT

İmajlar forkliftdizel forkliftdizel forkliftforklift
Tanıtım

Forklift Teknika, 1954 yılından beri Clark Forklift ve Clark Ürünlerinin Türkiye'deki tek yetkili temsilcisidir. Forklift ürünleri olarak satışını yaptığımız 1,8 tonluk forklift, 2,5 tonluk forklift, 3 tonluk forklift, 5 tonluk forklift, 7 tonluk forklift, 10 tonluk forlift ve ağır tonajlı akülü forklift, dizel forklift, lpgli forkliftlerimiz İle hizmetinizdeyiz. Ayrıca İstif makinaları, transpaletler, forklift ataşmanı, forklift kabini, golf arabası, akülü çekici, reach trucks gibi ürünlerinde Türkiye temsilciliğini ve satışını yapmaktayız.

Dizel Forklift; dizel yakıt İle çalışan forkliftlerdir.
Lpg li Forklift; lpg yakıt ile çalışan forkliftlerdir.
Akülü Forklift; elektrik ile çalışan akü sistemi bulunan forkliftlerdir.

 

Clark Forklift’lerinin 67 yıldır kesintisiz temsilcisiyiz. Forklift, İstifleme Makineleri, Transpalet, Forklift Ataşman, Golf Arabası Burla grup bünyesindeki Teknika Tic.A.Ş'nın işidir.

1911’de kurulan ana firmamız BURLA A.Ş Türkiye’nin en köklü ve saygın kuruluşlarından olup, aynı şirketler grubunda bulunan biz TEKNİKA'da 67 yıldır CLARK Forkliftlerinin tek yetkili temsilciliğini yürütmekteyiz. Yarım asrı aşkın kesintisiz verdiğimiz servis ve satış hizmetleri firmamızın ve CLARK ürünlerinin ne kadar güvenilir ve sağlam olduğunun ispatıdır.

CLARK ürünleri sağlamlığı ile dünyada seçkin bir yere sahiptir. Sağlamlık, forkliftte bakım giderlerinin düşüklüğü, durma süresinin (bozuk kalma süresi) asgari olması ve çok uzun ömrü ile büyük ekonomi sağlar. Aynı zamanda CLARK’ın ilk alım bedeli de aynı kulvardaki rakiplerine göre çok caziptir.

Tüm üretim ve depolama ihtiyacınıza cevap verebilecek geniş ürün yelpazemizle, size uygun çözümler için (forklift satış - forklift servis - forklift kiralama) bizleri aramanızı bekleriz. Özel eğitimli Satış Temsilcilerimiz ile sizlere yerinizde profesyonel çözümler önermekten mutluluk duyacağız. İkinci el forkliftlerinizi de değerlendirmenizde yardımcı olmaktayız. Ayrıca uzun vadeli, kısa vadeli, filo veya tek forklift kiralamak isterseniz forklift kiralama çözümleri sunuyoruz.

Yetkili  Ragıp Solakoglu
Anahtar Kelimeler  forklift, kiralık forklift, ikinci el forklift, elektrikli forklift, akülü forklift, istanbul forklift, transpalet, lpg'li forklift, golf arabası, forklift servisi, dizel forklift, konya forklift, kayseri forklift, izmir forklift, ankara forklift, adana forklift, diyarbakır forklift, çorlu forklift, sakarya forklift, forklift lastiği, forklift elektronik kart tamiri, sakarya forklift, bursa forklift, forklift ataşmanı, istif makinası, portif, forkif, istifleme makineleri, ahşap palet, plastik palet
Adres Bankalar Caddesi, No:23, 34421, Beyoğlu / Karaköy / İSTANBUL
Telefon 0535 243 8803 
E-Posta   
Web Site http://www.teknikatas.com.tr/
   
 
 
 
 Designed by seray bilişim